Chlorek wapnia płatki Ciech S.A.

Chlorek wapnia jest środkiem wykorzystywanym w okresach jesienno-zimowych, doskonale sprawdzającym się w sytuacjach, kiedy zachodzi konieczność usunięcia śliskości z nawierzchni jezdni. Pozwala także na utrzymanie bezpieczeństwa użytkowników ciągów komunikacyjnych pieszych. Na wysoką skuteczność wpływają przede wszystkim jego właściwości higroskopijne, dzięki którym wytwarza wystarczającą ilość ciepła w wyniku procesu pochłaniania wilgoci z otoczenia. To z kolei przekłada się bezpośrednio na szybkość roztapiania śniegu oraz lodu. Cechą wpływającą na to, że Klienci tak chętnie sięgają po chlorek wapnia, jest możliwość stosowania go nawet w bardzo niskich temperaturach przy zachowaniu jego właściwości nawet w ekstremalnych warunkach.

Jak rekomenduje producent oferowanego przez nas chlorku wapnia – firma Ciech S.A., znajduje on także zastosowanie w przemyśle chemicznym, budownictwie czy górnictwie. Może być on również wykorzystywany m.in. przy osuszaniu gazów i cieczy w syntezach chemicznych, jako dodatek do tworzyw sztucznych, jako odczynnik laboratoryjny, jako dodatek do betonów i zapraw czy środek używany w drenażu oczyszczalni ścieków. Jednocześnie pozwala on skutecznie zapobiegać osadzaniu się pyłów na kortach  tenisowych czy boiskach sportowych.

W naszej ofercie posiadamy chlorek wapnia dostępny pod postacią białych bezwonnych płatków – pakowane w worek 25kg lub big bag (1 tona). Cena uzależniona jest od ilości zakupionego produktu. Na życzenie klienta dostarczana jest zarówno 1 tona chlorku wapnia, jak również zestawy po 24 tony – sprzedaż detaliczna oraz hurtowa. W przypadku większego zamówienia, cena produktu oraz koszt jego transportu ustalane są  indywidualnie. Przy mniejszych zamówieniach obowiązuje obecny cennik. Zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 728 871 835. Dostawy realizujemy na terenie całego kraju.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego sklepu internetowego

SKLEP

Skontaktuj się z nami

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (*musi być zaznaczona przed wysłaniem)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę beTrade Emilia Bekker, ul. Wiśniowa 16, 78-400 Szczecinek, w celu złożenia zapytania i uzyskania odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich poprawiania, aktualizowania jak i usunięcia.