Chlorek magnezu

W okresie jesiennym – mając na uwagę zbliżającą się zimę i związane z nią opady śniegu i ujemne temperatury – zarządcy dróg, właściciele prywatnych posesji oraz służby komunalne przygotowują się do czekającej ich walki z oblodzeniami. Produktem, po który sięgają coraz częściej szukając nowych i skutecznych rozwiązań, jest chlorek magnezu. Nie tylko doskonale sprawdza się jako środek do rozpuszczania śniegu i lodu, ale także jednocześnie nie oddziałuje negatywnie na środowisko, dbając zarówno o roślinność, jak i stan karoserii czy nawet obuwia użytkowników ciągów komunikacyjnych pieszych, ponieważ nie zostawia on osadów ani nalotów. Co ważne, nie wpływa on negatywnie także na nasze zdrowie.

W naszej ofercie znajdą Państwo chlorek magnezu w postaci białych, bezwonnych płatków. Znakomicie sprawdza się on jako środek do walki z zalegającymi warstwami lodu oraz śniegu. Może być on stosowany niezależnie od rodzaju posypywanych powierzchni, nie niszcząc ich – zarówno w przypadku dróg i chodników, jak również placów, torów czy podjazdów. Ponadto dzięki swoim właściwościom i gwarancji bezpieczeństwa, jest także przeznaczony do posypywania parkowych ścieżek oraz ogrodowych alejek.

Produkt ten nie tylko jest wydajny, ale również wykazuje swoje właściwości nawet w ekstremalnych temperaturach, działając nawet przy – 45°C. O jego szybkim i pozytywnym działaniu decydują dwie istotne cechy – posiada on zdolność oddawania ciepła, a tym samym w kontakcie ze śniegiem i lodem w łatwy sposób je roztapia. Ponadto z łatwością absorbuje on wodę z otoczenia, zapobiegając zaleganiu wody z roztopów, a tym samym jej ponownemu zamarzaniu.

Zapraszamy również do naszego sklepu

SKLEP

Skontaktuj się z nami

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (*musi być zaznaczona przed wysłaniem)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę beTrade Emilia Bekker, ul. Wiśniowa 16, 78-400 Szczecinek, w celu złożenia zapytania i uzyskania odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich poprawiania, aktualizowania jak i usunięcia.