Sól drogowa

Sól drogowa (techniczny chlorek sodu) to niezastąpiony produkt, wykorzystywany w okresie jesienno-zimowym dzięki któremu w łatwy i szybki sposób możemy zadbać o bezpieczeństwo użytkowników ciągów komunikacyjnych. Doskonale radzi sobie ona z niwelowaniem śliskości mogących występować na jezdniach i chodnikach. Jednocześnie to najtańszy środek, który jest powszechnie i z powodzeniem wykorzystywany do tego celu. Sól drogowa znajduje także zastosowanie w przypadku występowania oblodzeni na torach czy rozjazdach kolejowych, a także na każdej innej powierzchni, gdzie zachodzi potrzeba usunięcia zalegającego śniegu, zlodowaceń czy gołoledzi.

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór soli drogowej w różnych pojemnościach oraz w przystępnej cenie. Każdy z oferowanych przez nas produktów cechują niezbędne parametry, a tym samym spełniają one wszelkie warunki pozwalające dopuścić je do użytkowania na naszych drogach. Dzięki temu do naszych Klientów trafia jedynie sól drogowa pochodząca od sprawdzonych dostawców, co daje Państwu gwarancję, że każdy z produktów jest najwyższej jakości.

W naszej ofercie posiadamy:

Sól drogowa z Kopalni Soli Kłodawa S.A.

Oznacza się ona szerokim wyborem ziarnistości, co pozwoli natychmiastowo osiągnąć pożądany rezultat. Jej odpowiedni dobór pozwala przedłużyć działanie produktu, a tym samym ograniczyć jej zużycie i w efekcie zaoszczędzić pieniądze przy jednoczesnym otrzymaniu pożądanego efektu. Kłodawska sól drogowa oferowana jest luzem, pakowana w workach 25 kg oraz 50 kg.

Sól drogowa z Kopalni KGHM Polska Miedź S.A. Zakłady Górnicze Polkowice–Sieroszowice.

Produkt ten odznacza się wysoką jakością NaCl (97% ÷ 99%). Zawiera również bogaty zasób mikroelementów. Znajduje ona zastosowanie głównie w przemyśle chemicznym, jak również w farbiarstwie, ciepłownictwie oraz w garbarstwie. To także znakomity środek pomocny w zimowym utrzymaniu dróg. Sól drogowa z Polkowic dostępna jest luzem.

 

Sól drogowa Kopalnia Soligarsk ( Białoruś)

 

Wysokiej jakości sól drogowa luzem znalazła zastosowanie w utrzymywaniu dróg publicznych w okresie jesienno – zimowym.  Także w Polsce jest jednym z najczęściej stosowanych środków, gdzie stosuje się ją do posypywania nawierzchni dróg,placów,chodników, przez firmy będące odpowiedzialne za utrzymanie dróg. Sól wydobywana w kopalni SOLIGARSK jest dopuszczona  i może być stosowana do posypywania nawierzchni drogowych naszym kraju Sól drogową z kopalni z Białorusi dostarczamy luzem lub w workach 25kg.

Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego.

SKLEP

W naszej ofercie znajdą Państwo również chlorek wapnia oraz chlorek magnezu.

Skontaktuj się z nami

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (*musi być zaznaczona przed wysłaniem)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę beTrade Emilia Bekker, ul. Wiśniowa 16, 78-400 Szczecinek, w celu złożenia zapytania i uzyskania odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich poprawiania, aktualizowania jak i usunięcia.