SÓL DROGOWA LUZEM CENA

Sól drogowa luzem Kopalnia KGHM Polkowice - Sieroszowice

Sól drogowa pochodząca z KGHM Polska Miedź S.A. Zakłady Górnicze Polkowice-
Sieroszowice jest pozyskiwana w wyniku górniczej eksploatacji i mechanicznej przeróbki.
Ponadto sól pochodząca z tego rejonu górniczego odznacza się bogatą zawartością chlorku sodowego. Dzięki temu sprawdza się doskonale jako środek do posypywania ciągów komunikacyjnych w okresie zimowym, pozwalając usunąć z zalegający na ulicach,
chodnikach, torach czy placach śnieg, a także pozbyć się śliskości czy gołoledzi. Posiada ona także wszystkie wymagane atesty. Tym samym Klienci otrzymują sprawdzony produkt najwyższej jakości przy jednoczesnej jego niskiej cenie.

Sól drogowa pochodząca z Kopalni Soli Polkowice-Sieroszowice stanowi nową propozycję nie tylko dla firm odpowiedzialnych za zimowe utrzymanie, ale także dla osób prywatnych chcących zadbać o bezpieczeństwo na terenie swoich posesji. Zarówno wysoka skuteczność, jak i znakomita jakość produktu sprawia, że każdego roku zyskuje on kolejne rzesze zwolenników.

Skontaktuj się z nami

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (*musi być zaznaczona przed wysłaniem)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę beTrade Emilia Bekker, ul. Wiśniowa 16, 78-400 Szczecinek, w celu złożenia zapytania i uzyskania odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich poprawiania, aktualizowania jak i usunięcia.