Cennik

Cennik: sól drogowa,chlorek wapnia,chlorek magnezu.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży środków wykorzystywanych do zimowego utrzymania dróg. Oferowane przez nas produkty, takie jak sól drogowa, chlorek wapnia oraz chlorek magnezu. To niezastąpione narzędzia w walce z zalegającym śniegiem i uporczywym lodem. Pozwalają one odpowiednio zadbać o stan różnego rodzaju nawierzchni – zarówno dróg i chodników, jak również torów i rozjazdów kolejowych, a także boisk czy parkowych alejek.

Dzięki nawiązaniu stałej współpracy z rzetelnymi producentami, naszym klientom oferujemy produkty jedynie najwyższej jakości. Każdy producent doskłada wszelkich starań, aby jego towary cechowała wysoka skuteczność. My z kolei dbamy o to, aby proponowana cena była jak najkorzystniejsza dla naszych odbiorców. Tym, co wyróżnia nas wśród dostawców, z pewnością jest indywidualne podejście do każdego z naszych Klientów. Dzięki temu możemy dostosować nasz cennik do ich potrzeb i możliwości.

Na szczególną uwagę z pewnością zasługuje znajdująca się w ofercie sól drogowa luzem oraz sól drogowa workowana. To produkty, które pozwolą użytkownikom na osiągnięcie pożądanych rezultatów, nie obciążając ich portfeli. Tym, co często wpływa na fakt, że tak chętnie w okresie zimowym wykorzystywana jest sól drogowa to jej cena za tonę. Z kolei dla klientów, którzy szukają środków do walki z bardziej ekstremalnymi skutkami zimy przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę dotyczącą chlorku wapnia oraz chlorku magnezu.

Drogi Kliencie jeżeli chcesz poznać cenę produktu za tonę w raz z kosztami dostawy to skontaktuj się z nami.

 

PRODUKT  CENA NETTO 1 TONA
 Sól drogowa luzem  od 180zł
 Sól drogowa workowana  od 270zł
 Chlorek wapnia  od 890zł
 Chlorek magnezu  od 850zł

 

Podane ceny uwarunkowane są w jakiej porze roku są sprzedawane oraz od ilości zamawianego towaru. Ceny nie zawierają kosztów transportu. Wycena transportu odbywa się indywidualnie po podaniu adresu dostawy.

Skontaktuj się z nami

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (*musi być zaznaczona przed wysłaniem)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę beTrade Emilia Bekker, ul. Wiśniowa 16, 78-400 Szczecinek, w celu złożenia zapytania i uzyskania odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich poprawiania, aktualizowania jak i usunięcia.