Sól drogowa Kopalnia Soli Kłodawa

Sól drogowa Kłodawa

Kopalnia w Kłodawie jest obecnie największym producentem soli w naszym kraju. Pochodząca z niej sól drogowa to doceniany i chętnie wybierany produkt, który gwarantuje jego użytkownikom szybkość działania, wysoką jakość oraz wyjątkową skuteczność. To z kolei pozwala w łatwy sposób zapewnić bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom ciągów komunikacyjnych w okresie zimowym. W naszym sklepie Klienci znajdą sól drogową posiadającą wszelkie wymagane parametry i spełniającą wszystkie normy dopuszczające ten produkt do użytkowania na polskich drogach.

Sól drogowa Kłodawa to najchętniej wykorzystywany środek, który w prosty sposób pomaga niwelować śliskość pojawiającą się na jezdniach i chodnikach w okresie zimowym. Sprawdza się ona także jako produkt ułatwiający walkę z oblodzeniami występującymi na boiskach czy placach. Pozwala także usunąć lód z torów oraz rozjazdów kolejowych. Doskonale radzi sobie z zalegającym śniegiem, zlodowaceniami i gołoledzią oraz wynikającymi z nich uciążliwościami dla osób pieszych i zmotoryzowanych. Zarówno niska cena, jak i wysoka skuteczność sprawiają, że kłodawska sól drogowa jest tak chętnie wybierana przez użytkowników.

Skontaktuj się z nami

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (*musi być zaznaczona przed wysłaniem)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę beTrade Emilia Bekker, ul. Wiśniowa 16, 78-400 Szczecinek, w celu złożenia zapytania i uzyskania odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich poprawiania, aktualizowania jak i usunięcia.