Sól kamienna

Tego produktu zwyczajnie nie może zabraknąć w każdej kuchni. Oczywiście mowa o soli kamiennej, bez której przygotowanie wielu potraw zwyczajnie byłoby niemożliwe. To doceniana przez niemal wszystkich przyprawa, która w zaledwie kilka chwil potrafi wydobyć z dań ich wyrazisty smak. Znana jest od wieków i wciąż wyjątkowo chętnie stosowana zarówno przez doświadczonych szefów kuchni, jak i „okazyjnych” kucharzy.

Jednak oprócz swoich walorów smakowych, spożywanie soli kamiennej ma także dobroczynny wpływ na nasz organizm, dostarczając mu wielu cennych minerałów, tak potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania. To także doskonały produkt, po który powinny sięgać osoby borykające się ze zbyt niskim ciśnieniem. Ponadto zawartość mikroelementów pozwala regulować i usprawniać procesy enzymatyczne oraz metaboliczne zachodzące w ciele człowieka. Dzięki swoim właściwościom sól kamienna pozwala nam cieszyć się nie tylko jej smakiem, ale również dobrym samopoczuciem.

Naszym Klientom oferujemy sól kamienną pochodzącą z Kopalni Soli Kłodawa, stanowiącą bogate źródło mikroelementów, które swoim składem zbliżone są do tych znajdujących się w płynach ustrojowych człowieka. Tym samym mamy pewność, że już niewielka ilość przyprawy dodana do naszych potraw dostarcza nam wielu cenny, łatwo przyswajalnych pierwiastków i może mieć dobroczynny wpływ na nasze zdrowie i sprawne funkcjonowanie.

W naszej ofercie znajdą Państwo sól z kłodawskiej kopalni, którą dostarczamy w wybranej przez Klienta gramaturze. Dlatego też produkt ten może być wykorzystywany zarówno w domowej kuchni, jak i w restauracjach, przemyśle spożywczym i garmażeryjnym, przemyśle przetwórczym oraz paszowym, a także przy produkcji kosmetyków do pielęgnacji.

Skontaktuj się z nami

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (*musi być zaznaczona przed wysłaniem)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę beTrade Emilia Bekker, ul. Wiśniowa 16, 78-400 Szczecinek, w celu złożenia zapytania i uzyskania odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich poprawiania, aktualizowania jak i usunięcia.